×

Vosco EV2

Marka elektrycznych samochodów osobowych

Vosco EV2

Marka samochodów osobowych
Specyfikacja
  • Wymiary
  • Nadwozie
  • Liczba drzwi
  • Moc silnika
  • Max moment obrotowy
  • Pojemność baterii
  • Zasięg
  • Wnętrze
  • Wyposażenie

długość 4500 mm

szerokość 1715 mm

wysokość 1500 mm

Niecodziennie podziały kolorystyczne nadwozia oraz charakterystyczny brak wlotów powietrza sprawia wrażenie auta stricte elektrycznego, a kompaktowe proporcje podkreślają zwinność samochodu w ruchu miejskim. Język stylistyczny pojazdu sugeruje, że mamy do czynienia z lekką konstrukcją, co optycznie podkreślają czarne elementy nadwozia, tworząc dynamiczną i nie ociężałą bryłę. Samochód wyposażony jest nowoczesne oświetlenie LED, które mocno definiuje charakter przedniej części pojazdu i tworzy swego rodzaju zamknięcie bryły grilla poprzez jeden kształt.

4 osobowy, elektryczny samochód segmentu B.

Ciągła 115kW / Max. 175kW

450Nm

31,5kWh / Napięcie pakietu: 700V

Auto wyposażone jest złącze Combo2 i w możliwość ładowania prądem stałym, co przy standardowej ładowarce o mocy 30 kW pozwala naładować akumulator w ok. godzinę. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w ładowarkę pokładową o mocy 3,3 kW, takie urządzenie pozwala naładować samochód z gniazdka sieciowego w domu w ok. 10-11 godzin.

Zdolny pokonać ok. 290km na jednym ładowaniu (wg cyklu WLTP)* Realny zasięg w cyklu mieszanym ok 210-250km.

Komfort, ergonomia i symbioza materiałów, to co definiuje projekt wnętrza EV2. W środku pojazdu znajdziemy minimalistyczny i przemyślany design , poparty badaniami ergonomicznymi. Wszystkie elementy wnętrza są w zakresie komfortowego ruchu rąk kierowcy, a wysoki tunel centralny i podłokietnik tworzą wygodną przestrzeń. W wnętrzu znajdziemy nowy system multimedialny z wolnostojącym ekranem o przekątnej 9 cali oraz autorski projekt UI wyświetlany na ekranie kierowcy tzw. Instrument Cluster. Kolorystyka wnętrza jest stonowana i minimalistyczna.

Elektryczne szyby przednie, klimatyzacja A/C, podgrzewana przednia szyba, komputer pokładowy, system multimedialny 9”, sterowanie poziomem rekuperacji, centralny zamek, felgi 17” z oponami 205/50/17, elektryczny hamulec ręczny, wybór 3 trybów jazdy: Normal/Eco/Sport.

Zapytaj o produkt

Najedź na zielone punkty
i poznaj budowę platformy podwoziowej VOSCO EV2

CCS Combo 2
Ładowanie DC 30kW
Ładowanie AC 6.6kW
Waga zestawu baterii: 280kg
Konstrukcja ze stali nierdzewnej
Bateria w technologii NMC o pojemności 31,5kWh
Przekładnia bezstopniowa
Silnik elektryczny o mocy 115kW
Max. moment obrotowy: 350Nm
Prędkość maksymalna: 140km/h
Napięcie układu: 700V